بانکداری قرض الحسنه

افتتاح حساب و انجام خدمات بانکی برای انواع حساب های قرض الحسنه حقیقی و حقوقی و مشترک و ارائه تسهیلات قرض الحسنه، سازمانی، پرسنلی، وجوه اداره شده، تجاری و حمایتی، با ۲ الی ۴ درصد کارمزد، جزو مهمترین خدمات صندوق به حساب می آیند.

استفاده از خدمات بانکداری قرض الحسنه صندوق، شامل افتتاح حساب و استفاده از تسهیلات مزبور، برای عموم آزاد است و متقاضیان محترم، لازم است با داشتن مدارک شناسایی معتبر، جهت افتتاح حساب به صورت حضوری به شعبه صندوق مراجعه فرمایند.

سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز جهت بهره‌مندی از خدمات سازمانی و پرسنلی و تسهیلات کسب و کاری، می توانند با واحد بازاریابی صندوق در ارتباط باشند.

وصول چک

انجام امور مربوط به وصول چک از کلیه بانک ها و موسسات عضو سیستم چکاوک، در سریع ترین زمان ممکن، بدون دریافت کارمزد انجام میشود.

دارندگان حساب میتوانند، چک های دریافتی خود را جهت وصول و واریز به حسابشان نزد صندوق، به باجه های مستقر در شعبه صندوق تحویل نمایند.

بانکداری و پرداخت الکترونیک

افتخار داریم، با انجام کلیه انتقالات و حواله جات بانکی، ارائه خدمات بانکداری الکترونیک اینترنتی، به عنوان یکی از صندوق های پیشرو در زمینه خدمات الکترونیک بانکی در خدمت مشتریان خود باشیم.

 

سامانه های خدمات الکترونیک بانکی صندوق عبارتند از:

  • سامانه بانکداری اینترنتی (اینترنت بانک)
  • سامانه انتقال وجه آنلاین بین بانکی (ساتنا و پایا)
  • سامانه اطلاع رسانی پیامکی صندوق (SMS بانک)
  • سامانه واریز آنی با شناسه پرداخت بانکی
حمایت‌های فرهنگی و هنری

حمایت از هنرمندان و کسب و کارهای فرهنگی و هنری، با حمایت های مالی و تسهیلات صندوق از جمله فعالیت هایی است که با دغدغه های فرهنگی و هنری هیئت مدیره و مدیران صندوق، به طور مداوم در کنار سایر فرآیندها و امور جاری صندوق در حال پیگیری می باشد.

علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات صندوق، از طریق راهگاه های ارتباطی ذکر شده در قسمت «,,ارتباط با ما»,, یا مراجعه حضوری به شعبه صندوق، با خدمت گزاران خود در ارتباط باشند.

برگ سبز هنرمندان

صندوق قرض الحسنه

نام کاربری
رمز عبور
نکات امنیتی

پیگیری پرداخت های قبلی

شماره پیگیری بانک
جستجو
شماره حساب/ وام
مبلغ
ریال
توضیحات
درگاه پرداخت
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
ادامه

شناسه پرداخت

راهنمای عملیات
شماره حساب/ وام
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
نمایش
نکات امنیتی
درخواست نام کاربری و رمز عبور
کد ملی
تلفن همراه
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
بستن